Waterguard+ pro rodinné domy a chaty

Automatická ochrana před únikem vody a vytopením pro váš domov

Spolehlivá a plně automatická ochrana proti vytopení

Náš systém již více než 30 let chrání tisíce norských rodin před škodami způsobenými vodou. Spolehněte se i vy na tento plně automatický a ověřený systém Waterguard+, který je nyní integrován do systému Abra, takže o každém problému jste okamžitě informováni do svého telefonu či tabletu.

Jak Wateguard funguje?

Nedílnou součástí systému jsou senzory detekující únik vody. Tyto čidla doporučujeme rozmístit do všech částí domu, kde hrozí únik vody, především však do kuchyní, koupelen a kolem toalety. Senzory v případě úniku vody vyšlou signál do ventilu Waterguard+

Samotný ventil Waterguard+ doporučujeme instalovat na hlavní přívod studené vody v domě. V případě, že senzory detekují únik vody, ventil Waterguard+ ihned automaticky uzavře hlavní přívod vody a vy tak předejdete dodatečnému poškození nábytku či jiného vybavení domu.

Následující varianty systému Waterguard+ jsou vhodné pro rodinné domy, chaty a jiné samostatně stojící objekty.

Objednat Waterguard+ se smart systémem Abra

Pro objednávky a více informací nás prosím kontaktuje na: objednavky@waterguard.cz  nebo využijte kontaktní formulář níže. 

Proč si vybrat Waterguard+

Osvědčené funkce jsme zachovali a navíc přidali moderní konektivitu. Waterguard+ je základem ekosystému inteligentních funkcí prostřednictvím Abralife.

Waterguard podporuje požadavky udržitelnosti a zajišťuje klasifikaci Breeam pro certifikaci budov. V případě nepředvídaných událostí se systém aktivuje a vy jste okamžitě informováni, takže se můžete cítit bezpečně, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Automatická ochrana
proti úniku

Chrání před poškozením vodou automatickým vypnutím vody v případě úniku. V případě neočekávaných událostí vás systém okamžitě upozorní přes aplikaci Abra ve vašem chytrém telefonu.

Ochrana před
mrazem a vlhkostí

Chrání před poškozením mrazem a vlhkostí monitorováním teploty a vlhkosti. Pokud hrozí riziko mrazu, systém automaticky odstaví přívod vody, čímž zabrání poškození.

Kontrola
dodávek vody

Ovládá přívod vody jednoduše a efektivně prostřednictvím vyhrazené aplikace. Pomocí několika kohoutků můžete otevřít nebo zavřít vodu, ať jste kdekoli.

Dálkové ovládání
cez aplikaci

Monitoruje a ovládá zařízení v domácnosti prostřednictvím aplikace Abralife. S Waterguard+ můžete reagovat na upozornění, vytvářet scény a upravovat nastavení, ať jste kdekoli.

Sleva na pojištění
stavby a domu

Ušetřete peníze na pojištění budov a domácností instalací Waterguard+ propojeného s cloudem. Některé pojišťovny oceňují zvýšenou bezpečnost a mohou poskytnout slevu na pojištění nemovitosti.