Časté dotazy našich zákazníků

Bezdrátové senzory může majitel domu spárovat pomocí aplikace Abralife nebo pomocí tlačítek na Linkbox+ a senzoru. Pro instalatéry je používání tlačítek nejjednodušším způsobem.

Pokud máte stále problémy s připojením bezdrátového senzoru:

 1. Ujistěte se, že je snímač napájen
  1. Ujistěte se, že ochranný plast na baterii je odstraněn.
  2. Ujistěte se, že je baterie vložena správně (nápis plus na baterii by měl být viditelný před vložením krytu baterie).
  3. Zkontrolujte, zda je kryt baterie správně upevněn. Kvůli vodotěsnosti by se mohlo obtížně otáčet. V případě potřeby použijte vhodný nástroj.
 2. Ujistěte se, že snímač je blízko k Linkbox+. Síla signálu (a tím i dosah bezdrátového připojení) mezi Linkbox+ a senzorem je během párování nižší než při běžném provozu, proto by se senzory měly vždy spárovat před jejich umístěním v domácnosti.
 3. Zkuste resetovat bezdrátový senzor podržením tlačítka na cca. 10 sekund, dokud nezazní slabý zvuk a snímač nebude blikat žlutě.
 4. Zkuste znovu připojit čidlo. Jedním klepnutím na tlačítko Linkbox+ vstoupíte do režimu párování (ujistěte se, že symbol napájení na Linkbox+ bliká modře). Potom klepněte na tlačítko senzoru a podržte jej 2 sekundy. Úspěšné spárování je indikováno pípnutím na Linkbox+ i na senzoru.
 5. Otestujte připojení umístěním snímače do vody. POZOR! Když je sezor vzhůru nohama, nenalévejte na něj vodu.

Ano.

Během Q1 2024 uvedeme na trh napájecí adaptér, který umožní používat Waterguard+ spolu se stávajícími solenoidovými ventily Danfoss.

Pozor! Ostatní komponenty, jako jsou bezdrátové senzory a ovládací panely, nejsou kompatibilní a nelze je opětovně použít.

Používání aplikace Abralife není nutné. Systém upozorní majitele domu zvukem a světlem v případě alarmu úniku a ventily lze zavírat a otevírat tlačítkem na Linkbox+.

Další informace naleznete v části Provoz a údržba systému v naší instalační a uživatelské příručce.

Instalatér musí použít aplikaci (s instalačním účtem) k aktivaci systému po instalaci.

Pozor! Pro plné využití funkcionality systému stále doporučujeme používat aplikaci Abralife. Pro více informací o možnostech, které systém poskytuje, navštivte stránky podpory Abra

Do konce Q1 2024 spustíme podporu pro připojení Frient Smart I/O modulů. Pokud vaše platforma podporuje tento modul, budete možná moci odesílat a přijímat data mezi systémy.

Data, která lze přenášet přes I/O modul

 • (Výstup) Alarmy úniku
 • (Vstup) Řídicí signál pro vodu ON/OFF

Další podrobnosti budou zveřejněny těsně před spuštěním funkce.

Jeden jednoduchý způsob, jak zjistit, jestli má váš Linkbox+ zabudovanou SIM kartu, je podívat se na konektory Linkbox+. ModBUS konektor (označený červenou barvou) je přítomen pouze ve verzi Linkbox+ s podporou SIM karty a 4G.

Soubory ke stažení

Návod k instalaci – Linkbox+ a Waterguard+

Prospekt a ceník 2024 Waterguard+