Bezpečnostní ventily Waterguard+ a ekosystémy

Bezpečnostní ventily Waterguard+ jsou nyní jako integrovanou součástí ekosystému Abra. Uvedením systémů Waterguard+ a Abra nabízíme nákladově efektivní, inteligentní a ucelené řešení infrastruktury, které splňuje sofistikované požadavky na moderní budovy a domy.

Naše bezpečnostní ventily ve spojení s platformou Abra

Abra poskytuje téměř neomezené možnosti vytváření inteligentních budov díky energetické účinnosti a lepšímu komfortu s využitím rutinních postupů a inteligentních algoritmů.

Platforma Abra spolu s Waterguard+ hraje zásadní roli při snižování spotřeby energie a uhlíkové stopy v budovách. Naše bezpečnostní ventily Waterguard+ jsou řešením, které automatizuje energetickou účinnost, zatímco aplikace Abralife umožňuje obyvatelům optimalizovat spotřebu energie a snižovat náklady na energii v jejich domech.

poistné ventily

Úspora energie pomocí systému Abra

Se systémem řízení spotřeby energie Abra získají majitelé nemovitostí komplexní řešení pro zlepšení energetické účinnosti svých domů a snížení nákladů. Středobodem systému je aplikace Abralife, která poskytuje podrobný přehled o spotřebě energie v domácnosti a umožňuje ji kontrolovat prostřednictvím řízení velkých i malých zátěží.

Aplikace nabízí údaje o spotřebě a cenách energie v reálném čase a poskytuje podrobný podklad pro rozhodování o optimalizaci využívání energie na základě cenových výkyvů a místních potřeb. Abra se učí z vašich zvyklostí a vytváří přizpůsobené, energeticky úsporné rutiny a zároveň poskytuje praktické návrhy pro další snížení spotřeby energie bez snížení komfortu.

poistné ventily

Další články