Revoluční smart ventil na vodu Waterguard+: Nová generace ochrany proti vodě

Revoluční smart ventil na vodu, systém Waterguard+, představila společnost Waterguard, která je již více než 30 let předním hráčem na norském trhu se svým inovativním systémem ventilů na vodu. S více než 500 000 instalovanými jednotkami prokázal Waterguard svoji účinnost a význam při ochraně norských domů a chat před škodami způsobenými vodou. Nyní přijíždí i na Slovensko.

Smart ventil na vodu, který vám dá o sobě vědět

Waterguard+ je revolučné riešenie, ktoré nielenže zastaví prívod vody v prípade úniku, ale taktiež vám pošle upozornenie na mobilný telefón a poskytuje tak kompletnú ochranu domácnosti pred podobnými haváriami. Majitelia domov tak týmto systémom môžu získať revolučnú ochranu a zvýšený komfort domácností.

smart ventil na vodu

Integrace systému Waterguard do ekosystému Abra znamená, že systém Waterguard+ je nyní plně integrován s komplexním a jednoduchým systémem správy domácnosti Abra. Tuto integraci zajišťuje Linkbox+, který je součástí systému Waterguard+ a funguje jako most mezi různými zařízeními a funkcemi v ekosystému Abra. Umožňuje integraci mezi cloudy prostřednictvím systému AbraOS a komunikaci se zařízeními IoT prostřednictvím Linkbox+, což uživatelům umožňuje bezproblémovou práci se systémem ochrany vody a další chytré funkce, které ekosystém Abra nabízí.

Jednoduché ovládání

Jednou z nejdůležitějších vlastností systému Waterguard+ je jeho kompatibilita. Uživatelé starších systémů Waterguard mohou snadno přejít na Waterguard+, aniž by museli měnit ventily. Přechodový kabel z Linkbox+ na starší typy ventilů, který byl v minulosti dodáván se všemi jednotkami Waterguard, je součástí startovací sady. Využití nových a vylepšených funkcí a přechod na nový chytrý ventil na vodu je tak jednoduchý a cenově výhodný.

Další články