Chraňte majetek před mrazem s Waterguard+

Bez systému Waterguard+ může nastat situace, kdy mráz na vaší chatě či domě může způsobit nepříjemné starosti a vysoké materiální a finanční škody. I když třeskutých zim na Slovensku ubývá, každý rok se vyskytne období hustého sněžení v kombinaci se silnými mrazy. Hlavními riziky je to, že lidé buď zapomenou zavřít hlavní uzávěr, když opouštějí dům nebo chatu na delší dobu, případně že prostory nejsou dostatečně vytopené a potrubní instalace se neudrží nad bodem mrazu.

Každoročně dochází i ve slovenských domácnostech k únikům vody z důvodu zamrzajícího potrubí. V systému Waterguard+ jsme tento problém zohlednili tím, že jsme do systému přidali monitorování mrazu. Co to znamená? V případě, že vaše potrubí začne zamrzat, náš systém automaticky vodu zastaví.

Waterguard+ je klíčový pro prevenci

Poškození mrazem je nevítaným hostem, zvláště když udeří nečekané a přetrvávající mrazy. Některé pojišťovny oceňují zvýšenou bezpečnost a mohou poskytnout slevu na pojištění nemovitosti. Teplota musí být udržována na přiměřené výšce, aby nedocházelo k zamrzání potrubí a případným únikům vody. Waterguard+ je řešení, které této hrozbě automaticky předchází monitorováním a regulací teploty a vlhkosti. Hrozí nebezpečí zamrznutí? Systém okamžitě uzavře přívod vody, čímž ochrání vaše potrubí a zabrání vzniku mrazu.

Waterguard+

Příběh o ztrátě a prevenci

Srdcervoucí zkušenost jednoho majitele chaty po poškození chaty mrazem připomíná důležitost prevence. Poškození vodovodního potrubí následkem mrazů ve sprchovém koutě, na vodovodních bateriích a myčce nádobí, vedlo k velkým ztrátám vody. Systém Waterguard+ mohl této situaci zabránit tím, že kontrolou teploty a uzavřením přívodu vody, by zamezil nebezpečí zamrznutí.

Pojištění vs realita: Převezměte kontrolu

Pojištění neznamená vždy plnou ochranu proti škodám způsobeným mrazem. Pojišťovny mohou často omezit náhradu škody, zejména bylo-li možné škodám způsobeným mrazem předejít. Díky systému Waterguard+ máte vše pod kontrolou. Udržováním optimální teploty a monitorováním vašeho potrubí systém poskytuje jistotu a kontrolu nad podobnými škodami.

Řešení pro budoucnost

Waterguard+ není jen produkt, je to investice do bezpečnosti vašeho domova. Tím, že tento systém zabraňuje poškození mrazem a potenciálnímu úniku vody, poskytuje bezpečnost. Díky pokročilé technologii, která automaticky chrání vaše potrubí, si můžete zimu užít bez obav z poškození.

Chraňte svůj domov – investujte do našeho systému

Zima může být pro naše domovy náročným obdobím. Klíčové je zabránit škodám způsobeným mrazem a tento systém je řešením, které zajistí, že váš dům zůstane zabezpečený a chráněný v zimních mrazech. Investujte do našeho systému ještě dnes a chraňte svůj domov před nepříjemnými překvapeními, která může zima přinést.

Další články